Valentinovo u našoj školi

Datum objave: 19. veljače 2026.

Obilježili smo i ove godine Valentinovo u našoj školi. Učenici su pisali ljubavna pisma koja su ubacivali u kutiju koju su sami izradili. Prije same podjele pisama, odabrali smo najljepšu kutiju u dvije kategorije – najljepša kutija razredne nastave i ona predmetne. Nagrađena je kutija kombiniranog razrednog odjela 3. i 4. r. Trnava i kutija 7. razreda, a svi razredi su dobili zahvalnice. Tijekom tjedna, pisala su se najljepša pisma jer je u tijeku bio školski natječaj „Napiši najljepše ljubavno pismo“. Najljepša pisma napisali su Bruno Gajić, učenik 4. razreda te Lana Rončević, učenica 5. razreda.

Katarina Bukvić, knjižničarka

Pročitajte još

Skip to content