Čuvajte nas, pazite nas!

U našem 1. razredu svaki dan je veselo. Zajedno učimo, pišemo, čitamo, pjevamo, crtamo i igramo se. Jako se volimo družiti sa starijim prijateljima u školi, a posebno smo se obradovali gostu koji nam je došao u srijedu, 25. rujna. Bilo je to pravo iznenađenje! Već ujutro, prije početka nastave, na vratima učionice pojavio se prometni policajac Ivan iz PU Đakovo. Razgovarao je s nama o tome kako sigurno doći od kuće do škole, sada kad nas naše mame više ne prate na tom putu. Dao nam je puno dobrih savjeta  i obradovao nas lijepim i korisnim poklonima. Odmah smo ih probali, dobro će nam doći u predstojećim kasno jesenskim i zimskim danima. Sad smo sigurni na putu od kuće do škole! Budite i vi oprezni!

Sve vas pozdravljaju prvašići!