2024 lipanj 27 | Osnovna škola J. J. Strossmayera Trnava

Archive for lipanj 27th, 2024

Obiteljski dan

U školskoj godini 2023./2024. se u osnovnoj školi J.J. Strossmayera Trnava provodio preventivni program pod nazivom Trening socijalnih vještina. Provođenje preventivnog programa je financiralo Ministarstvo znanosti, obrazovanja i mladih. Obiteljski dan je održan u četvrtak 20. lipnja 2024. godine s početkom u 12h u prostorijama matične škole. Na Obiteljski dan su bili pozvani svi djelatnici škole, roditelji i učenici. U prvom dijelu Obiteljskog dana je pedagoginja sve nazočne upoznala s povodom održavanja Obiteljskog dana te predstavila preventivni program koji je proveden tijekom ove školske godine. Realizacija preventivnog programa se sastojala od edukacije učitelja na temu treninga socijalnih vještina te održavanje radionica s učenicima na satima razrednika. Također, nazočnima su predstavljeni rezultati preventivnog programa te su upoznati s planom provođenja radionica u narednoj školskoj godini. Nakon održanog predavanja nazočni su se počastili grickalicama, sokovima i slatkišima.

Pedagoginja: Anđela Dončić